Transport la cerere-tariful va fi comunicat in functie de numarul de km.

AFTER SCHOOL

After school 650 lei/luna
  • 11:30-12:30 Preluarea copiilor de la scoala
  • 12:30-13:30 Masa de pranz. Meniul cuprinde 2 feluri de mancare pregatite in bucataria proprie. In acest sens, ingredientele necesare sunt achizitionate zilnic in functie de meniul stabilit, asigurandu-se astfel prospetimea, toate in acord cu regulile de nutritie specifice varstei,  de siguranta si igiena a alimentelor.
  • 13:30-15:45 Trecem in revista toate lectiile predate la scoala in ziua respectiva. Stabilim care este nivelul de cunoastere, intelegere si insusire atuturor notiunilor predate. Daca exista lectii/notiuni pe care elevul nu le-a inteles sau le-a uitat, le vom repeta impreuna si le vom fixa prin exercitii. Vom completa/scrie caietele/temele, primite la scoala.
  • 15:45-16:00 Servirea unei gustari. Aceasta poate consta in: tartine, briose, chec sau alte prajituri de casa.
  • 16.00- 18.00 Aceasta perioada este rezervata socializarii, diverselor activitati educationale, intr-o atmosfera sanatoasa care sa stimuleze autonomia si increderea copilului. De asemanea pot fi urmate si cursurile optionale.

Optional
Club limba engleza

NU sunt incluse in aceste tarife:
Taxa de inscriere 200 lei (se plateste la fiecare inceput de an scolar)

Pastrati legatura cu noi

Harta site

Acasa Despre noi Activitati Documente inscriere Program si tarife Galerie Foto Contact